Uudiskirjanduse näitus

Asukoht:    II korrusel
         
Avatud:   raamatukogu lahtiolekuaegadel

Uudiskirjanduse näitusele on pandud välja valik viimasel ajal raamatukokku saabunud trükistest.  Näitusel ei eksponeerita sundeksemplarina saabunud Eesti väljaandeid ega rariteete. Täieliku ülevaate kõigi raamatukokku saabunud Eesti trükiste kohta leiate uudiskirjanduse näituse nimestikust raamatukogu kodulehel.

Kõikide raamatukokku saabunud uute teavikute kohta on võimalik tellida teade oma e-posti aadressile, kasutades e-kataloogis ESTER valikut - http://www.elnet.ee/juhend/ester/minuester_tutvustus.php Teateid raamatukokku lisandunud uute teavikute kohta, mis vastavad teie poolt salvestatud otsingutele, saadetakse kord nädalas.

Näituselt suunatakse raamatud lugemissaalide avakogusse, hoidlasse või deponeeritakse erialaraamatukogudesse.


Väljapaneku vahetamine

Näitust uuendatakse igal neljapäeva hommikul. Tavapärast näituse vahetamise rütmi võivad muuta raamatukokku saabunud kirjanduse temaatilised  väljapanekud või külalisnäitused.

Näitusel olevate trükiste kasutamise ja laenutamise kord

Palun asetage trükised pärast tutvumist riiulitele tagasi.
Kui soovite näitusel olevat kirjandust tellida, pöörake tähelepanu trükise esikaane siseküljele:

  • raamatud, mille esikaane siseküljel on punane märge Est, on üldreeglina kohalkasutuseks ning neid saate tellida punase sedeliga lugemissaali. Kui soovite trükist koju laenata, kontrollige e-kataloogist, kas on kojulaenutatavaid eksemplare,
  • teistele trükistele saate end järjekorda panna kojulaenutuspunktis II korrusel (soovisedeliga) või e-kataloogis ESTER, laenutähtaeg selgub kättesaamisel.

Uudiskirjanduse näituselt tellitud trükised saate kätte kojulaenutuspunktist II korrusel kolme päeva jooksul alates näituse vahetamisele järgnevast reedest.